Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaYeme & İçmeiPhone 7 çıkış tarihi söylentiler ve fiyatı ne kadar olacak?

iPhone 7 çıkış tarihi söylentiler ve fiyatı ne kadar olacak?

  • iPhone 7 çıkış tarihi söylentiler ve fiyatı ne kadar olacak?

Iphone 7 çıkış tarihi söylentileri şimdi’den başlamış durumda,özellikleri ve tasarımı nasıl olacak?

iPhone 7 şaşırtıcı derecede güncel bir konu ve hayran kitlesi bu soruların cevabını sabırsızlıkla beklemekte.

2015 yılında yeni nesil bir iphone göreceğimiz kesin, fakat şimdi’den bir çok farklı kanalda bu yönde tahminler yapılmakta,özellikleri,görünümü,tam çıkış tarihi gibi.

Gelin hep birlikte bu güncel bilgilere göz atalım.

  • Özellikler

Iphone’nun 4.7-inçlik telefon olacağına oldukça kesin gözüyle bakılıyor (iPhone 7 ya da iPhone 6s adı altında piyasaya sürülme olasılığı var) ve 5.5-inç modeli (iPhone 7 Plus veya  inelegant iPhone 6s Plus). iPhone 7 Mini gibi bir şey de olacağı göz ardı edilmemeki ve ayrıca çok ince olacağıda ayrı bir konu.Pil süresinin daha da iyileştirildiğini göreceğiz.Daha yüksek çözünürlüklü bir ekran,hafızanın ise tahminlere göre en düşük 16gb olacağı.

Bir diğer tahmin 4.7 inçlik telefon olacağına oldukça kesin gözüyle bakılıyor.iPhone 7 veya iPhone dual-objektifli fotoğraf makinesi sunan ‘DSLR-benzeri’ görüntü kalitesi son derece inandırıcı bir telefon olabilir.Apple iphone s4 den bugüne megapixel  oranını arttırmış değil.Fakat söylentiler yeni iphone’larda,arka kameranın 12MP kadar veya daha yüksek megapixel sahip olacağı.Ön kameranın ise  iOS 9 beta ile 1080p çözünürlükte çekim yapacağı yönünde.

  • Çıkış Tarihi

iphone 6 ve iphone plus çıkış tarihleri 9 eylül dü.Bu durumda  9 Eylün 2015 ayı iphone 7 için uygun bir tarih gibi gözüküyor.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments