Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaWeb & İş HayatıFiverr Tarzı Siteler Türkiye

Fiverr Tarzı Siteler Türkiye

Fiverr tarzı siteler denilince aklımıza bir çok alternatif geliyor. sanalisci.com bunlara en iyi örnekler avrupa ve türkiye de son günlerde popüler olan bu platformlar oldukca ilgi görmekte. Öncelikle fiverr tarzı siteler nedir ve hangi amaçlarla kullanılır,gelin bunlara bir göz atalım.

Fiverr ve bu tarz sitelerle başlayan,freelance web siteler serüveni hem hizmet sağlayanları hemde hizmet almak isteyen şahıs veya şirketleri buluşturan harkulade platformlardir.Burada amaç: 5 dolar karşılığında ucuz fakat kaliteli işler yaptırmaktır.Bunun yanında bu tarz sitelerde  daha yüksek ücretli hizmetler almakta mümkündür.Bu siteler daha çok freelance (bağımsız) çalışanları barındırsada,firma olarak çalışanlara da rastlamamız mümkündür. Peki fiverr tarzı sitelerin ana fikri nedir? gelin birde buna göz atalım.

Bu tarz sitelerin ana fikri,5 dolar karşılığında internet üzerinden farklı işler yaptırmaktır.Buna örnek verecek olursak,bir site yaptırdınız fakat hiç trafik alamıyor ve seo hakkında hiç bir bilginiz yok ve acil seo ihtiyacınız var.işte tam bu nokta da freelance siteleri devreye girebiliyor.Sizin yerinize bu işi ucuza yapacak onlarca freelance çalışana ulaşabileceğiniz ve sitenizi google da daha üst sıralara çıkarabileceğiniz onlarca freelace calışana ulaşmak sadece bir tık ötede
.Ayrıca bu konuda sitenizin seo durumunu iyileştirecek onlarca hizmet ilanına ulaşabilirsiniz.

Bir blog oluşturmak istiyorsunuz,hobilerinizi insanlarla paylaşmak istiyorsunuz fakat wordpress blog kurulumunu bilmiyorsunuz,yeterli teknik bilginiz yok,işte bu alanda da onlarca wordpress hizmeti almanız mümkün olacaktır.

Hizmet ilanlarına göz attığınızda ise,umduğunuz’dan daha fazla freelance çalışana ve freelance hizmet ilanlarına ulaşmanız mümkün olacaktır.

computer

Bugünkü yazımızda fiverr tarzı siteler ve freelance çalışanlar hakkında sizlere küçük bilgiler aktarmaya çalıştım,umarım yararlı olur.
Başarılar….

T.K

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments