Çarşamba, Ekim 5, 2022
Array

Web sitemi nasıl üst sıralara taşırım

Web sitenizi kurdunuz fakat bir eksik var? hiç ziyaretci almıyorsunuz,bunun için yapmanız gerekenleri kısaca sıraliyacağım.

Reklam

Öncelikle site içeriğine ve alan adına uygun doğru anahtar kelime seçimi bu konuda atılacak ilk adım.Site üzerinde yaptığımız optimizasyon,açıklama ve doğru anahtar kelime ayarları,ilerliyen günlerde sitemizi pozitif yönde etkileyecektir.

Büyük arama motorlarının webmaster tool araçlarını kullanarak,sitemizi dizinlere ekliyoruz.

Sosyal medya üzerinde sitemize yönelik sayfalar açıyoruz ve tüm bu sayfaları her hafa güncel tutup,yaşatıyoruz.

Blog açma veya sitenize blog ekleme bu yönde gerçekleştirilecek önemli işlemlerden biri.Güncel kaliteli makaleler sizlere yeni müşteriler kazandıracaktır.Makale başlıklarını seçerken,ilgi çekici başlıklar oluşturmaya özen gösterin.
Backlinks:Kaliteli sitelerden pr yüksek sitelerden backlink almaya çalışın,sitenizin linkini bu tarz sitelere ekleyin.
Video:Siteniz yada ürünlerinizle ilgili videolar oluşturun ve büyük video sitelerine yükleyin.

Bu işlemler sonrası sitenizde ilerleme olduğunu haftalar içinde göreceksiniz.Ayrıca seo ve reklam konusuna farklı onlarca makale bulmanız ve bu makalelerden yararlanmanız,kendinizi bu konuda geliştirmeniz hem işiniz hem de siteniz açısından olmazsa olmazlardandır.

Seo konusunda her geçen gün farklı yöntemler farklı teknolojiler ortaya çıkmaktadır.öreneğin yukardaki yazıda backlink den bahsetmiştik,sizlere önerimiz backlink alırken çok dikkatli olmanızdır.Web üzerinde onlarca backlink aracı vardır fakat bunların çoğu sitenize zarar verebilir.Bunun içindirki sadece seçili ve kaliteli backlink almaya özen gözterin.Page rank yüksek siteleri tercih edin,bu siteler de yazılar yazın ve bu konuda freelance siteler den de yardım alabilirsiniz,seo ve reklam konusunda bir çok çalışana ucuz yoldan ulaşacağınız bir kaç link.

1.Freelance servisleri için tıklayın!

2.Freelance hizmetleri için tıklayın!

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments