Pazar, Şubat 5, 2023

Video ve Ses

Video ve Ses

Video reklamları ile hem göze hem kulağa hitap ederek her kesimin ilgisini çekmeyi başarabilirsiniz. İstenilen konu çerçevesinde hazırlatacağınız profesyonel bir video ile ürününüzün veya tanıtmak istediğiniz hizmetin hafızalarda yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerinize görsel ve sesli sunumlar hazırlamanız için animasyon, 3 d, seslendirme, post production, jingle, ses efekleri gibi çeşitli hizmetler sunan freelance uzmanlara  www.sanalisci.com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Video ve ses başlığı altında sizlere sunulan freelance hizmetler tanıtımlarınızda etkili rol oynayacaktır.

Yaratıcılıkta sınır tanımayan ve birbirinden etkileyici reklam videoları hazırlayan freelance uzmanlarımız anlatmak istediğiniz her şeyi kısa bir filme dökerek yâda karşılıklı diyaloglar halinde hazırlayarak, çeşitli müzikler veya efektler ile destekler. Akıcılığa ve görselliğe önem veren uzmanlarımız ifade etmek istediğiniz her şey için çeşitli çözümler sunar.

Animasyon

Özel bir beceri ve profesyonellik isteyen animasyon, nesnelere veya resimlere hareket ediyormuş hissi yaratılmasıyla ortaya çıkan görüntüdür. Özel yazılımlar sayesinde hazırlanan ve sunulan animasyonlar, birçok alanda kullanılabilir.

Nesneleri veya resimleri belirli bir senaryoya bağlı kalarak film haline getirme sanatı olarak da ifade edebileceğimiz animasyonlar dikkat çekici reklam yöntemlerinden biridir. Dilediğiniz mesajı rahatça iletebileceğiniz animasyonlar ayrıca daha uzun süre hafızalarda kalır.

3 D

3 D, dilediğiniz boyutlardaki objeleri oluşturmak üzere hazırlanan bir grafik türüdür. Üzerine çalışılan proje tamamlandığında nasıl bir görüntü oluşacağını henüz proje başlamadan önce gözler önüne serer. 3 D görselleştirme teknolojisi, müşterilerinize projenizi daha kolay ifade edebileceğiniz görsel bir sunumdur.

Özellikle iç mekân tasarımı, dış mekân tasarımı gibi mimari projelerde kullanılması zorunlu hale gelen 3 D teknolojisi projeyi tanıtmanın ve pazarlamanın en etkili yoludur. 3 d görselleştirme ve modelleme alanlarında hizmet sunan freelance uzmanlarımız projeleriniz hakkında sizlere yaratıcı ve ilgi çekici hizmetler sunabilir.

 

 

 

Seslendirme

Karşınızdaki kişiyle iyi iletişim kurmak ve anlattıklarınızı dikkatle dinletmek istiyorsanız söyleyeceklerinizin içeriği kadar ses tonunun etkisi de önemlidir.   Etkili bir ses tonu, güven verdiği gibi ikna olasılığını da artırır.

Firma reklamlarınızı, ürün tanıtımlarınızı, videolarınızı veya makalelerinizi profesyonel ekipmanlar eşliğinde seslendirme ihtiyacınız için alanında deneyim yapmış binlerce uzmandan hem fikir hem de fiyat alabilirsiniz. Sizlere çeşitli fikirler sunarak projenize yön vermenize yardımcı olan uzmanlarımız Türkçe, İngilizce, Almanca veya Fransızca gibi farklı dillerde seslendirme hizmeti sunuyor.

Post Production

Post production videoya; dublajın, 3 d modellerin, müziklerin, efektlerin eklendiği rötuşların ve renk ayarlarının yapıldığı son ama en önemli aşamadır. Video içeriğine göre gereken ve istenilen düzenlemelerin profesyonelce yapılması gerekir. Doğru yapılmış bir post production videonuza ayrıca değer katar.

Freelance uzmanlarımız kendi dijital platformlarında size post production hizmeti sunarak, videolarınızı en etkili ve ilgi çekici hale getirir.

Jingle

Radyo, televizyon, web sayfanız veya çeşitli sosyal platformlarda paylaşabileceğiniz reklamlarınız için hazırlanan sözlü melodiye jingle denir. Jingle; reklamın insanlar üzerinde yaratacağı etkiye önemli ve olumlu bir katkı sağlar.

Melodilerin, kelimelerden çok daha uzun süre hafızlarda kaldığı bilimsel açıdan ispatlanmıştır. Bu nedenle son yıllarda özellikle büyük şirketler bir ürünü veya hizmeti tanıtmak için ürüne özel jingle hazırlatır. Televizyonlarda ve radyolarda her gün birçok örneğine rastlayabileceğimiz ve ister, istemez ezberlediğimiz onlarca jingle aklımızda uzun yıllar yer edinir.

Sizde kalıcı ve etkili bir reklam oluşturmak isterseniz www.sanalisci.com aracılığıyla freelance uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. Çeşitli alanlarda deneyim kazanmış uzmanlarımız hizmet talepleriniz için günün her saati hizmetinizdedir.

 

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments