Ana Sayfa Web & İş Hayatı Web Tasarım ve Kurulum

Web Tasarım ve Kurulum

Yazı ve Çeviri

Sitemiz aracılığı ile yazı ve çeviri işlerinizi alanında profesyonelleşmiş freelance uzmanlarımıza teslim edebilirsiniz. Yazı ve çeviri başlığı altında sizlere sunduğumuz onlarca hizmetten bazıları hakkında aşağıda kısa bilgileri dikkatinize sunarız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz yazı ve çeviri kategorimizi ziyaret edebilir yâda sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Makale

Web sitenizin içeriği ne olursa olsun mutlaka kullanıcı kitlenize hitap eden çeşitli ve güncel bilgileri sitenizde düzenli olarak paylaşmalısınız. Bu şekilde site trafiğinizi artırabilir ve sitenizi arama motorlarında ilk sıralara taşıyabilirsiniz.  Web sitenizin hem trafiğini hem de kalitesini artırmanın en etkili ve en kolay yolu sitenizde düzenli olarak paylaşacağınız tamamen özgün, bilgi verici ve seo uyumlu makalelerden geçer.

Makalenin akıcı olması ve ziyaretçilerin sonuna kadar makaleyi okuması için içerik, doğru bilgiler ve belirli kurallar ile hazırlanmalıdır. Bilgi verici ve akıcı makaleler sitenizden hemen çıkma oranını düşürür ve bu durum Google değerlendirmesinde de siteniz için büyük fayda sağlar. Belirli kurallara sadık kalınarak yazılan seo uyumlu bir makalenin uzun yıllar boyunca faydasını görmeye devam edersiniz.

Gelişi güzel ve özgün olmayan bir makale ise sitenizin değerini düşüreceği gibi arama motorları tarafından da kopya olduğu anlaşılır ve bu durum sitenizin gerilere gitmesine neden olur.

Makaleleri hem uygun fiyatlı hem de etkili bir tanıtım aracı olarak düşünebilirsiniz. Bu nedenle günümüzde birçok başarılı web sitesi makale paylaşımlarına ayrıca özen ve önem verir. Sizde sanal dünyada sitenizin daha fazla kişiye ulaşmasını isterseniz  www.sanalisci.com  aracılığı ile ulaşabileceğiniz freelance uzmanlara %100 özgün ve kaliteli makaleler yazdırarak, sitenizi başarıya taşıyabilirsiniz.

Çeviri

Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, Farsça, Romence veya Osmanlıca gibi birçok dildeki hukuki, finansal, teknik, ticari veya genel yazılarınızın diğer diller ile kombinasyonunu freelance çevirmenlerimiz aracılığı ile kolay bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Konusunda deneyimli uzmanlarımız sizlere hızlı ve etkin bir hizmet sunarken, kaliteli ve doğru çeviriler ile memnuniyetinizi de en üst seviyeye taşımaya çalışacaklardır. Sitemiz aracılığı ile online fiyat alabileceğiniz binlerce freelance uzman arasından size en uygun hizmeti sunan uzman ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Yazarlığı

Reklam yazarlarımız projelerinizi hayata geçirirken farklı düşünüp, fark yaratmanızı sağlar. Reklamını yapmak istediğiniz ürünlerin veya hizmetlerin farkındalıklarını tespit edip, bu doğrultuda reklamın içeriğini hazırlamak ürün veya hizmet satışlarınızın artışı için gerekli ve etkilidir. Reklam yazarlarımız; özgün sloganlar veya özgün metinler ile ürünün değerini gözler önüne serebilmeniz için size çarpıcı fikirler sunarak, ürün tanıtımlarınızı en etkili hale getirmenize yardımcı olur. Kolay anlaşılır ve yalın bir dil kullanarak hedef kitlenize en uygun reklamı yaratmak isterseniz sitemiz aracılığı ile binlerce freelance uzman arasından dilediğiniz uzman ile iletişime geçebilirsiniz.

 Basın Bülteni

Basın bülteni; büyük veya küçük ölçekli firmaların veya kişilerin basın ile ilişkilerini sürdürmek için hazırladıkları bilgilendirme içeren bültenlere denir. Kişilerin dikkatini çekmek için genellikle gazete haberi şeklinde hazırlanan basın bültenleri markanın veya firmanın kurumsal imajını temsil eder.

Farklı yayın organlarına gönderebileceğiniz basın bültenleri mutlaka haber değeri taşımalı ve açıklayıcı olmalıdır.  Bu neden ile basın bülteni bu konuda deneyim edinmiş kişilere hazırlatılmalıdır. Sizlere çeşitli referanslarda sunan uzmanlarımızdan basın bülteni projeleriniz ile ilgili her türlü desteği alabilirsiniz.

Kısaca açıkladığımız bu tanımların dışında sitemizde sunum, tez hazırlama, redaksiyon, makale düzenleme gibi birçok hizmeti yazı ve çeviri başlığı altında bulabilirsiniz.

 

Önceki İçerikVideo ve Ses
Sonraki İçerikYazılım ve Teknoloji

Must Read

iPhone 12 vs iPhone 12 Pro – hangisi daha iyi?

Iphone 12 Özellik Listesi Yeni tasarım6.1 ve 5.4-inç boyutları5G desteğiSeramik ekranlı OLED ekranlarÇift lensli kameraA14 çip
video

İstanbulun Yanı Başında Görülmeye Değer Bir Şato – Ravadinovo Şatosu (Kalesi)

İstanbulun yanı başında dünyaca ünlü eski görünümlü yeni bir şato Ravadinovo Kalesi Bu kaleden izlenimlerimi özetlemek gerekirse, dünyada görülmeye değer yapıtlardan birisi , büyüleyici bahçelere...

Bulgaristan’da İş Bul Ve Çalış

Bulgaristan’da çalışmak istiyorsanız, Bulgaristan çalışmak için gerekli koşullar, izinleri ve ne gibi bilgiler gerektiğini bilmelisiniz. Bulgaristan’da çalışmak yada iş bulmak için öncelikle D vize almanız...

Freelance İş İlanları – sanalisci.com

İnternet kullanımıyla birlikte freelance, yani serbest çalışma modeli dünyada yaygınlaşmaya başladı. Amerika'da yaşayan bir proje sahibi, Hindistandaki bir uzmana projesini sorunsuzca yaptırabiliyordu. Türkiye'de bu...