Pazar, Şubat 5, 2023
Ana SayfaYeme & İçmeTürkiye'nin ilk Online Eve Tatlı Sipariş Sitesi

Türkiye’nin ilk Online Eve Tatlı Sipariş Sitesi

Türkiye internet sektöründe en çok talep gören sektörlerin başında yemek yani online yemek pazarı gelmekte. Her ne kadar online yemek siparişi pazarının lideri Yemeksepeti olsa da pazara giren birçok yeni girişimci yerlerini almış durumda.

Farklı bir konsepte sahip olan Türkiye’nin ilk online Tatlı sipariş sitesi https://yemeksiparisi.com.tr sizler için açıldı .Evinize tatlı siparişi verebileceğini ve site üzerinde yüzlerce tatlı çeşiti bulabileceğiniz,özel mobil uygulamaları hem satış yapan irili ufaklı şirkeylere hemde site üzerinde sipariş verecek kullanıcılara kolaylık sağlayan mobil uygulamaları ile evetatlisiparisi.com hizmete girmiş durumda.

Eğer online tatlı satışı yapmak istiyorasanız,tatlıcılara özel mobil uygulamaları ile,kurye takibi,satış takibi gibi bir çok özelliği bünyesinde barındırmakta.
Kullanıcılar için oluşturulmuş özel ios ve android uygulamaları ile,online tatlı siparisi elinizin altında.

evetatlisiparisi.com diğer yemek siparişi sitelerinden farklı olarak sadece tatlı çeşitlerine odaklanarak,Türkiye de bir ilke imza atmıştır.

Tatlı Çeşitleri

Hadi şimdi tatlı zamanı!

Site şu anda tüm kullanıcılara ücretsiz,komisyonsuz bir kullanım sunmaktadır.Tatlıcılar,Pastaneler için oluşturulmuş bu sitede size de bir işletmeci olarak yerinizi almak istiyorsanız,site üzerindeki tatlıcı üyelik kısmına tıklayın ve ücretsiz paketlerden birine üye olun.

Sitenin bir diğer özelliği ise,ingilizce olarak da hizmet vermesi.Türk tatlılarının dünyadaki ününü ülkemize gelen yabancılara sunmak istiyorsanız eve tatlın siparişi platformunda yerinizi alın.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments