Ana Sayfa Yeme & İçme Pastanelere,Tatlıcılara,Kafelere Özel Harkulade Sipariş Platformu

Pastanelere,Tatlıcılara,Kafelere Özel Harkulade Sipariş Platformu

NEDEN YEMEKSIPARISIN.COM ?
İnsanlar google üzerinde arama yaparken,şirket adınızı bilmeyebilirler!Genelde google’a eve tatlı siparişi veya tatlı siparişi ver gibi terimleri kullanarak arama yaparlar.Tatlı için yapılan arama olasılığı en yüksek kelime: eve tatlı siparişi dir.Google üzerinde bu kelimeleri içeceren tatlı ile arama yaptığınızda,ilk karşınıza çıkan sitelerden biri de yemeksiparisin.com ‘ dır.

evetatlisiparisi
Eğer size de kafe,pastane,tatlıcı gibi bir işletmeniz varsa,sizleri Türkiye’nin ilk ve en büyük tatlı sipariş portalına devet ediyoruz.

BAŞKA NELER Mİ VAR?

2

ipad 1
Bilingi gibi artık insanlar bir çok işlemi akıllı cep telefonlarından yapmaktadır.

yemeksiparisin.com olarak hem satıcılar,hem alıcılar hem de kurye servisleri için mobil uygulamamızı geliştirdik.Artık Tatlı siparişlerini kullanıcılar kolay bir şekilde cep telefonlarından verebilmekte.

Aşağıda Satcı Kontrol Panelini Görebilirsiniz:

evetatlisiparisi1

⦁ Sipariş sonrası sesli bildirm alabilme özelliği.
⦁ Sipariş sonrası sms alabilme özelliği.
⦁ Satıcılara özel akıllı telefon uygulaması ile kuryeyi harita üzerinden takip etme özelliği.
Ürünleriniz için kategoriler oluşturabilir,ürün girişi yapabilir,yanına extra ürün ekleyebilir,kapıda ödeme seçeneği sunabilir,müşterileriniz yönetim panelinden sms gönderebilir,sipariş durumunu isteğinize göre güncelleyebilirsiniz.

Online Kurye Takip Sistemi

evetatlisiparisi2

Anasayfa Görünümü Ürün Bilgi Paneli

evetatlisiparisi3

⦁ Ürünlerinizi satışa sunabilir,ürünleriniz için resim galerisi oluşturabilir,çalışma saatlerinizi belirleyebilir,ayrıntılı menüler sunabilirsiniz.
⦁ Müşterilerinize mağazanızdan masa ayırtma (Rezervasyon) seçeneği sunabilirsiniz.
⦁ Mağaza adresinizi harita üzerinden gösterebilirsiniz.
⦁ Ödemelerinizde kapıda öde seçeneğ kullanabilirsiniz.

Her geçen gün,sitemize yeni özellikler eklemekteyiz,siz değerli üyelerimize en iyisini sunmak için,elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Eğer sizde evetatlisiparisi.com’u denemek isterseniz,mağazanız için yeni müşteriler kazandırmak isterseniz,sizlere 6 ay deneme hesabını ücretsiz sunmaktayız.
Ücretsiz Deneme Hesabı Neleri Kapsar:
⦁ Satıcı paneli girişi ve limitsiz ürün ekleme,kapıda ödeme seçeneği ile sipariş alma,rezervasyon alma,satıcılara özel ücretsiz mobil uygulamalar.
⦁ Kurye takip hesabı.

Not:Bu paket sadece SMS aboneliği içermemektedir.

Şimdi’den tüm üyelerimize Hayırlı Olsun Diyoruz.
www.yemeksiparisin.com
info@yemeksiparisin.com

Must Read

iPhone 12 vs iPhone 12 Pro – hangisi daha iyi?

Iphone 12 Özellik Listesi Yeni tasarım6.1 ve 5.4-inç boyutları5G desteğiSeramik ekranlı OLED ekranlarÇift lensli kameraA14 çip
video

İstanbulun Yanı Başında Görülmeye Değer Bir Şato – Ravadinovo Şatosu (Kalesi)

İstanbulun yanı başında dünyaca ünlü eski görünümlü yeni bir şato Ravadinovo Kalesi Bu kaleden izlenimlerimi özetlemek gerekirse, dünyada görülmeye değer yapıtlardan birisi , büyüleyici bahçelere...

Bulgaristan’da İş Bul Ve Çalış

Bulgaristan’da çalışmak istiyorsanız, Bulgaristan çalışmak için gerekli koşullar, izinleri ve ne gibi bilgiler gerektiğini bilmelisiniz. Bulgaristan’da çalışmak yada iş bulmak için öncelikle D vize almanız...

Freelance İş İlanları – sanalisci.com

İnternet kullanımıyla birlikte freelance, yani serbest çalışma modeli dünyada yaygınlaşmaya başladı. Amerika'da yaşayan bir proje sahibi, Hindistandaki bir uzmana projesini sorunsuzca yaptırabiliyordu. Türkiye'de bu...