Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaYeme & İçmeRestoranlara Özel Kurye Takip Uygulaması

Restoranlara Özel Kurye Takip Uygulaması

Restoranlara Özel Kurye Takip Uygulaması

Harita Üzeriden Kurye,Filo,Taksi,Tamirci,Kuru Temizleme,Market & Hizmet Gerektiren Tüm İşlerinizi Anlık Takip edin.

Nasıl Mı ?

Kayıt İşlemi

adrestenadrese.com ‘a kayıt olun,site yönetim paneline giriş yapın.

Teslimat ve Hizmet Gerektiren Tüm İşlerinde

Örneğin kurye firmanız var veya sürekli adresten alım veya adrese teslim yapıyorsunuz veya geniş bir kadroyla faklı adreslere hizmetler veriyorsunuz…

Hesabınıza giriş yapın,sağ üst köşeye tıklayın ve açılan sol kenar menüsün’den görev vereceğiniz yada atayacağınız takımı ve kullanıcıları oluşturun,Kurye Ali,Taksici Cem,Tamirci Cemil vs.

 

Sürücü Ekleme

Sürücü Ekle seçeneğini kullanarak,teslimat yapacak kişinin ör:Kurye,Taksi,Minbüs,Market vs bilgilerini siteye ekleyin,ad,soyad,kullanacağı araç tipi ve plakası ve hizmet kategorisini seçin.

Görev Atama

Örneğin 2 kurye çalışanınız var,Cem ve Dilara,işlem sırasında iki farklı siparişi,istediğiniz çalışanınıza yeni görev olarak atayabilirsiniz ayrıca konuma en yakın görevliye bu görevi atayabilirsiniz.

Mobil Takip Uygulaması & Çalışanlar

Peki Sürücüler,Kuryeler,Teslimat yapacak veya hizmet verecek çalışanlarınız bu olup bitenlerden nasıl haberdar olacak?

Gelişmiş uygulamamız sayesinde yöneticiler tarafından sistemem girilen tüm bilgiler,çalışanlarınıza anlık olarak hem sesli hemde mesaj olarak bildirilir.Bu bildirimler sayesinde,hangi ürünü veya hizmeti hangi adrese teslim edeceklerini harita üzerinden takip edebilir ve nokta atışı yapabilirler.

Takip Gerektiren Tüm İşlerde Kullanın

Teslimat veya online takip gerektiren tüm işlerinizde,çalışanlarınızı anlık olarak harita üzerinden takip edebilir,çalışanlarınız arasında iş bölümü yapabilir,belirli bir görevi istediğiniz çalışanınıza atayabilirsiniz.Onları verilen görevler için hem sesli hemde görüntülü olarak haberdar edebilir. Aynı zamanda sisten üzerinde bu görev için müsait olup olmadıklarını anlık olarak size bildirirler.

Tüm işlermler elinizin altında,özellikle geniş bir kadroya sahipsenize ve işiniz takip gerektiriyosa,bu uygulama sizeler için!
Adrestenadrese ile şirketinizin hızına hız katın.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments