İnsansı Robot 2018 – 2019

0
95

İnsansı Robot 2018 – 2019

Dört ayaklı Boston dinamik robotlar bir post-apocalyptic ilham” Black Mirror ” bölüm tekrar viral video turları yapıyoruz. Ama herkes robot camaraderie’nin … … gösterimine sıcak tepki göstermiyor.

“Hey dostum, bana yardım EDEBİLİR MİSİN?”Boston dynamics’in köpek gibi SpotMinis iki gösteren, Pazartesi youtube yayınlandı ” Robotlar biri bir kapı açmaya çalışır, sonra başka bir gelir ve vücudundan uzanan uzun bir pençe kolu ulaşır, kolu kavramak, ve robot için yol açar “buddy.”

Boston Dynamics’ web sitesine göre, SpotMini yaklaşık 55 kilo ağırlığında ve şarj edilebilir bir elektrik pili ile yakıt. Kapı için ulaşan görülen kol almak ve algılama sensörleri kullanarak nesneleri işlemek için tasarlanmıştır.

Bazı insanlar robotlar “şirin” veya “parlak”, ama diğerleri korkunç, botlar şiddet dönecek merak ediyorum diyoruz.

“İyi… Sanırım insanlar artık eskimiş durumda,” YouTube’da bir katılımcı söyledi. “Bizi öldürmeye geliyorlar,” dedi.

Diğerleri robotların “Black mirror” adlı “Metal kafa ” bölümüne benzerliklerini gösterdiler.” The show Creator Boston dinamikleri robotlar esinlenerek bir röportajda entertainment Weekly söyledi.

Yine de, bazı insanlar daha çok ışık saçıyordu. Sadece robotlar hayatımızı ne zaman kolaylaştırabilirler diye merak ettiler.